Odbierz swój egzemplarz

Prognozy na 2023 rok! „Prawy Prosty Plus” z udziałem publiczności – zapraszamy!

 

Jaki będzie dla nas 2023 rok? Co przyniesie naszym rodzinom, państwu i światu? W jaki sposób trwająca już prawie rok wojna na Ukrainie odciśnie swoje piętno na Polsce i jak wpłynie na relacje narodów polskiego i ukraińskiego? O przyszłości Polski i świata będzie można posłuchać i podyskutować w ramach specjalnego wydania programu „Prawy Prosty Plus” z udziałem publiczności, który odbędzie się w Krakowie już w czwartek 19 stycznia 2023 roku.

Wymienione powyżej kwestie to na pewno nie wszystkie pytania, jakie zadajemy sobie i jakie leżą nam na sercu, bo przecież widzimy dużą ofensywę sił ideologicznie sfanatyzowanych, które starają się zmienić świadomość i porządek moralny miedzy Odrą i Bugiem.

O tym wyjątkowym wydaniu programu red. Łukasza Karpiela nie można zapomnieć. Prosimy też podzielić się informacją ze znajomymi, którym losy naszej Ojczyzny i naszej wiary nie są obojętne. Widzimy bowiem, że w natłoku informacji o konflikcie na Ukrainie wiele ważnych spraw jest traktowanych zdawkowo lub całkowicie przemilczanych. Uczestnicy debaty w Krakowie w czwartek 19 stycznia to wyjątkowi obserwatorzy życia publicznego, osoby analitycznie oceniające zależności między – zdawałoby się – niezbyt mocno powiązanymi z sobą decyzjami i zdarzeniami.

Już sam tytuł zaplanowanego na 19 stycznia odcinka – „Zaraza, wojna i… Co przyniesie rok 2023?” – wskazuje, że rozpoczęty niedawno nowy rok nie będzie łatwy, a od nas zależy, w jaki sposób będziemy rozwiązywać problemy będące konsekwencjami obostrzeń z powodu Covid-19 czy konfliktu wojennego, jakiego w Europie nie było od czasu II wojny światowej.

Udział w programie „Prawy Prosty Plus” stałych komentatorów o uznanej marce – Witolda Gadowskiego, Łukasza Warzechy i Łukasza Karpiela – to gwarancja debaty ciekawej i odsłaniającej zasłony zaciągnięte przez machiny propagandowe. Niezależność poglądów i odwaga w stawianiu tez społecznych i politycznych przez trzech doskonałych dziennikarzy to niecodzienna okazja dla wszystkich, którzy nie chcą poddawać się manipulacjom mainstreamowych mediów.

Przedsmakiem zapowiadającej się niezwykle ciekawie debaty z udziałem Łukasza Karpiela, Witolda Gadowskiego i Łukasza Warzechy jest warty szczególnego polecenia odcinek programu prowadzonego przez Łukasza Karpiela („Prawy prosty plus”), podejmujący tematy ważne dla Polski i Europy, w tym także te, dotyczące konfliktu we wschodniej części Starego Kontynentu.

Prosimy o podawanie rodzinie i znajomym tej informacji o nadzwyczajnym wydaniu „Prawego Prostego Plus” – na żywo i z udziałem publiczności! Organizatorem specjalnego odcinka programu z udziałem publiczności jest Klub Polonia Christiana w Krakowie.

Termin wydarzenia to 19 stycznia 2023 (czwartek), godz. 18:00. Miejsce to sala konferencyjna INX Design Hotel – ul. Starowiślna 91 (Kazimierz). Sala zlokalizowana jest na poziomie -1. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Poprzedni post
Następny post