Odbierz swój egzemplarz

“Władcy Świata” w Elblągu i Olsztynie!

Już w lutym br. na mieszkańców Warmii i Mazur czekać będzie atrakcja w postaci pokazów publicznych pierwszej odsłony serii „Władcy Świata”, poświęconej postaci Billa Gatesa. Jest to produkcja studia PCh24TV, której wyreżyserowania podjął się Piotr Relich. Twórca filmu, znany wcześniej m.in. z głośnej produkcji „Mięsożerca: wróg numer jeden”, będzie obecny na obu tych pokazach.

Kim Pan jest, Panie Gates?

Dokumentalna produkcja „Władcy Świata. Część 1: Bill Gates” spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem Darczyńców i Przyjaciół Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Jako pierwsi otrzymali oni dostęp do filmu, gdyż to właśnie ich wsparcie finansowe pozwoliło na realizację produkcji. Film cieszy się ogromną popularnością także wśród odbiorców filmu gromadzących się na dotychczas zrealizowanych pokazach. Dość powiedzieć, że na spotkaniu w Szczecinie pod koniec stycznia br. zanotowaliśmy nadkomplet widzów.

Skąd taka popularność filmu „Władcy świata”? Niewątpliwie jest to przekaz przełamujący wiele stereotypów i mitów odnośnie niegdysiejszego geniusza informatyki i twórcy sukcesu firmy Microsoft. Bill Gates przez długie lata w oczach zwykłych ludzi nie budził kontrowersji. Przeciwnie, jego odejście z Microsoftu oraz podjęcie wraz z Melindą Gates na szeroką skalę prac mających znamiona pewnej formy wolontariatu przysporzyło mu popularności.

Tymczasem, prawda o Gatesie i konstruowanych przez niego od wielu lat inicjatywach, mających istotnie oddziaływać na społeczeństwa w skali globalnej, rysuje się w dużo ciemniejszych barwach. W 45-minutową opowieść o życiu jednego z najpotężniejszych ludzi świata reżyser Piotr Relich zaangażował ciekawe i kompetentne grono komentatorów, którzy zaglądają za kulisy działalności miliardera. Możemy wśród nich wymienić: Rafała Ziemkiewicza, mec. Jerzego Kwaśniewskiego, dra Jakuba Wozinskiego, Sebastiana Stodolaka i ks. prof. Pawła Bortkiewicza. Dzięki nim dowiemy się m.in. o tym, co łączy Billa Gatesa z popularyzacją aborcji, antykoncepcji, ideologią zrównoważonego rozwoju i planami depopulacji świata.

Pokazy filmu „Władcy Świata”: miejsca, daty i godziny (warmińsko-mazurskie)

Dla wszystkich Państwa, którzy mają możliwość wzięcia udziału w publicznych pokazach filmu w Olsztynie i Elblągu mamy miłą niespodziankę: Państwa gościem i zarazem prelegentem będzie reżyser Piotr Relich. Spotkania odbędą się pod szyldem Klubów „Polonia Christiana”, co oznacza, iż wstęp na nie jest bezpłatny i nie ograniczony zaproszeniami. Warto poinformować o tych wydarzeniach Państwa bliskich i znajomych.

Najpierw spotkamy się z Państwem w Elblągu. Spotkanie Klubu „Polonia Christiana” z red. Piotrem Relichem, w ramach którego wyemitujemy film „Władcy Świata. Część 1: Bill Gates”, odbędzie się w czwartek 16 lutego 2023 r. o godz. 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia Elbląscy Patrioci, przy ul. Łączności 3 w Elblągu.

 

Z kolei spotkanie Klubu „Polonia Christiana” Olsztyn, również połączone z prelekcją red. Relicha i pokazem wspomnianego filmu, odbędzie się we wtorek 21 lutego 2023 r. o godz. 18:00 w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości, przy ul. Prostej 38 w Olsztynie. Na miejscu należy kierować się do sali nr 131 na pierwszym piętrze. Zapraszamy!

Poprzedni post
Następny post