Odbierz swój egzemplarz

Zrównoważony rozwój atakuje! Zapraszamy na Klub „Polonia Christiana” w Rybniku

Rybnicki Klub „Polonia Christiana” powraca! Zapraszamy na spotkanie z red. Arkadiuszem Stelmachem (Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi) połączone z prezentacją zyskującego ogromną popularność raportu „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”. Podczas spotkania będzie możliwość otrzymania egzemplarza tej książki.

Kolejne miesiące i wydarzenia rozgrywające się wokół nas potwierdzają, iż zagrożenia wykazane przez autorkę w raporcie to sprawy będące już w trakcie realizacji lub takie, z którymi zmierzymy się w najbliższych latach. W Krakowie i Warszawie, z pogwałceniem zasad praworządności, wdraża się rewolucyjne i wysoce szkodliwe projekty „stref czystego transportu” (Rzeszów i Wrocław również to rozważają). W tych samych dwóch miastach firmy deweloperskie forsują projekty budowy gigantycznych osiedli w modelu miasta 15-minutowego. Jest to model, w którym obywatel w odległości 15 minut piechotą od swojego miejsca zamieszkania zostaje otoczony nowoczesnymi, cyfrowymi usługami oraz sklepami i infrastrukturą pozwalającą na zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych. Jednocześnie utrudnia się mu lub uniemożliwia swobodne przemieszczanie do innych części miasta.

O tych koncepcjach, skrywanych pod hasłami „zrównoważonego rozwoju”, „zrównoważonego transportu” i „walki ze zmianami klimatu”, traktuje właśnie książka „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”. Została ona wydana – zarówno w wersji drukowanej, jak i w ebooku – przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi. Drukowane egzemplarze książki będzie można nabyć podczas najbliższego spotkania, o którym piszemy poniżej.

Warto przy tym dodać, iż prezentacje raportu „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Na warszawskiej premierze książki z udziałem red. Agnieszka Stelmach, zanotowano nadkomplet publiczności. Podobnie było na spotkaniach w Szczecinie, Stargardzie i Lublinie. Mimo miejscami wymagającej materii (badanie „zrównoważonego rozwoju” wymaga analizy aparatury pojęciowej, jaką zaczynają w powszechnym przekazie posługiwać się globaliści), tę pozycję pobrało już ponad 3100 osób. Niezmiennie jest ona dostępna nieodpłatnie w serwisie Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.

Zapraszamy wszystkich Państwa na spotkanie Klubu „Polonia Christiana” z wiceprezesem naszego Stowarzyszenia Arkadiuszem Stelmachem, które odbędzie się w środę 17 maja 2023 r. o godz. 18:00. Spotykamy się w sali Fundacji Elektrowni Rybnik przy ul. Podmiejskiej 43 w Rybniku. Wstęp wolny!

 

Źródło: PiotrSkarga.pl

Poprzedni post
Następny post