Odbierz swój egzemplarz

Szokujący raport o zrównoważonym rozwoju tematem Klubu „Polonia Christiana” w Lublinie – zapraszamy!

Stowarzyszenie „Polonia Christiana” wraz z Klubem Inteligencji Katolickiej im. prof. C. Strzeszewskiego zapraszają na spotkanie z red. Arkadiuszem Stelmachem i red. Pawłem Chmielewskim. „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia” – tak brzmi temat debaty i zarazem tytuł raportu, który będą omawiać i zarazem umieszczać w kontekstach alarmujących wydarzeń ostatnich tygodni nasi prelegenci.

Czym jest zrównoważony rozwój? Ta publikacja rozwiewa wątpliwości

W dniu 2 marca 2023 r. na stronach Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi miała miejsce premiera publikacji popularnonaukowej autorstwa Agnieszki Stelmach (link do właściwej podstrony z raportem w formacie pdf zamieszczamy tutaj). Autorka znana m.in. z dociekliwych analiz funkcjonowania instytucji międzynarodowych i decyzji globalnych przywódców, publikowanych na portalu PCh24.pl, przeanalizowała w nim narodziny i rozwój ideologii zrównoważonego rozwoju. Przekrojowo omówiła główne grupy lobbingowe oraz pola oddziaływania ideologów nowej, rewolucyjnej agendy. Ebook Agnieszki Stelmach, pomimo jego skomplikowanej materii, pobrało dotąd blisko 3 tysiące osób.

Warto przy tym dodać, iż wraz z bezpłatnym udostępnieniem opinii publicznej pełnej wersji raportu „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”,miała miejsce w Warszawie konferencja prezentująca jego książkowe wydanie. Jako prelegenci wzięli w niej udział m.in. Łukasz Warzecha („Do Rzeczy”), Jerzy Kwaśniewski (Ordo Iuris), Jakub Majewski (stały współpracownik naszego pisma „Polonia Christiana”). Wydarzenie wywołało gigantyczne zainteresowanie (na sali konferencyjnej Domu Literatury praktycznie zabrakło miejsc).

Debata w Lublinie – wystąpią Arkadiusz Stelmach i Paweł Chmielewski

Wszystko to skłania nas do organizacji kolejnych spotkań i konferencji, podczas których będziemy naświetlać pilne i realne zagrożenia dla podstawowych praw i wolności obywatelskich, jakie przywołał wspomniany raport. Już w środę 19 kwietnia zapraszamy do Lublina na spotkanie w formie debaty, w którym udział wezmą dwaj autorzy, występujący na antenie PCh24TV.

Pierwszym z nich jest red. Arkadiusz Stelmach – wiceprezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi i zarazem autor cyklu publicystycznego „Rewolucja i Kontrrewolucja”. W audycjach publikowanych na kanale PCh24TV red. Stelmach mówi m.in. o wpływie antychrześcijańskiej rewolucji na kulturę, o nowej ideowej odsłonie neomarksizmu, czy też o Agendzie 2030. Nasz prelegent wystąpił także na wspomnianej wyżej konferencji premierowej raportu „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”. Nagranie z konferencji można zobaczyć tutaj.

Z kolei red. Paweł Chmielowski to postać dobrze znana uczestnikom naszych dotychczasowych spotkań w ramach Klubów „Polonia Christiana”. Jego prelekcje na temat rozgrywek politycznych w Watykanie, wpływu mafii z Sankt Gallen na obecny pontyfikat papieża Franciszka, czy też – jak ostatnio w Warszawie – w sprawie zaangażowania czołowych hierarchów Kościoła w propagowanie ideologii zrównoważonego rozwoju – przyciągają uwagę wielu katolików. Red. Chmielewski w mediach spod znaku PCh24 prowadzi własny program „Na Straży”.

Podczas lubelskiego spotkania, w jego wystąpieniu nie zabraknie prób znalezienia odpowiedzi, na pytania o to, na jaką skalę i z jakich pobudek Kościół pod panowaniem papieża Franciszka tak mocno zaangażował się w promocję skrajnych wizji przeobrażeń świata jak te zapisane w dokumentach Agendy 2030, czy też w propagowanie programów przedstawianych jako elementy rzekomo koniecznej transformacji energetycznej. Walkę o prawa „matki Ziemi”, będącą faktycznym wsparciem dla rewolucyjnego lobby klimatycznego, a także rozmiękczanie nauczania Kościoła w sprawach tak jednoznacznych dogmatycznie jak antykoncepcja czy prawo do życia, widzimy dziś na oficjalnych konferencjach, w wywiadach prasowych oraz na szczytach międzynarodowych organizacji w stylu WHO i ONZ, a przede wszystkim, w dokumentach i na spotkaniach opieczętowanych logiem Synodu o synodalności. Te problemy rozwinie i omówi red. Paweł Chmielewski

Zapraszamy Państwa do przybycia na spotkanie w Lublinie zatytułowane Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia” oraz do zaproszenia na nie Państwa bliskich i znajomych. Odbędzie się ono w środę 19 kwietnia 2023 r. o godz. 18:00. Spotykamy się w sali konferencyjnej ZR NSZZ „Solidarność” przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie.

Klub Polonia Christiana Lublin


Spotkanie organizują Klub „Polonia Christiana” w Lublinie oraz Klub Inteligencji Katolickiej im. prof. C. Strzeszewskiego. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Poprzedni post
Następny post