Odbierz swój egzemplarz

Jerzy Wolak o ostrzeżeniach Matki Bożej z Akity – zapraszamy!

Krakowski Klub „Polonia Christiana” zaprasza na niezwykle ciekawe spotkanie autorskie, poświęcone wydanej niedawno książce pt. „Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie”. To przejmująca opowieść o objawieniach Maryjnych w japońskiej Akicie, które zawierają ostrzeżenia skierowane pod adresem Kościoła i całego świata. Już w czwartek 8 grudnia 2022 r. spotka się z Państwem autor publikacji, redaktor naczelny pisma “Polonia Christiana” Jerzy Wolak.

Historię siostry Agnieszki Sasagawy i objawień, jakich doświadczyła, próbowano już opisać na kilka sposobów. Nie mniej jednak, pomysł, jaki przedstawia nam red. Jerzy Wolak na przybliżenie tych jakże ważnych dla każdego katolika treści, jest wyjątkowy. Prowadzi on narrację opartą głównie o analizę objawień prywatnych, jakich doświadczyła skromna japońska zakonnica, a które później zostały przez Kościół uznane za prawdziwe. Autor miejscami opisuje też reakcje społeczeństwa na wieści o kolejnych cudach, przytacza relacje postronnych świadków oraz osób z najbliższego otoczenia siostry Sasagawy, jak również porównuje najważniejsze fragmenty objawień z Akity z orędziem przekazanym światu przez Matkę Bożą w Fatimie. Całość dopełnia niezwykle istotny dla rozwoju kultu z Akity list bpa Jana Shojiro Ito – ordynariusza Niigaty.

Redaktorzy portalu PCh24.pl napisali, iż książka „Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie” jest narzędziem, które może wręcz zapobiec zapowiedzianej ogółowi ludzkości katastrofie. Jeśli bowiem duża liczba ludzi dowie się o objawieniach i potraktuje je na poważnie, dokonując osobistego nawrócenia i kierując w stronę Nieba żarliwe modlitwy, zapowiedź Matki Bożej z Akity może pozostać jedynie groźbą i przestrogą.

Dlatego też ruszamy z promocją książki red. Jerzego Wolaka w ramach Klubów „Polonia Christiana”. Pierwszą okazją do jej nabycia (książkę rozpowszechniamy bezpłatnie w podziękowaniu za dobrowolny datek) będzie spotkanie krakowskiego Klubu z autorem, które odbędzie się już w czwartek 8 grudnia 2022 r. w sali konferencyjnej Hotelu Miodosytnia (ul. św. Wawrzyńca 6, wejście do sali tuż przy recepcji, poziom -1). Redaktor naczelny „Polonia Christiana” i autor wspomnianej książki red. Jerzy Wolak spotka się z nami o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Poprzedni post
Następny post