Odbierz swój egzemplarz

6 lat w więzieniu za obronę życia – Łańcut i Sarzyna zapraszają na spotkania o Mary Wagner

Kobietom i lekarzom w klinikach aborcyjnych rozdaje medaliki i róże, modli się o ocalenie dzieci skazywanych na zabicie przez rodziców i medyków. Za te „winy” przesiedziała w więzieniu już kilka lat, ale nie zamierza ustępować w walce o obronę życia poczętego. O bohaterskiej walce kanadyjskiej działaczki Mary Wagner opowiadać znany działacz pro-life Jacek Kotula, który dwukrotnie gościł Mary Wagner w Polsce. Kluby „Polonia Christiana” zapraszają do Łańcuta (4 lutego) i Sarzyny (24 lutego).

Z katolickiej rodziny

– Kiedy jestem już prowadzona przez policję, to jest to czas na zanurzenie się w modlitwę. Nie jest to czas stresujący– dodaje Mary. O wiele większym ciężarem jest dla niej bycie w miejscu, w którym dochodzi do mordowania nienarodzonych dzieci – czytaliśmy w grudniu 2020 roku na portalu PCh24.pl w artykule poświęconym Mary Wagner.

Kanadyjska działaczka pro life urodziła się 12 lutego 1974 roku w Nanaimo na wyspie Vancouver, w zachodniej części Kanady. Mary Wagner pochodzi z wielodzietnej katolickiej rodziny. Z wykształcenia jest filologiem, anglistką i romanistką, ale jej życie wypełnione jest nieustanną walką o ochronę życia dzieci w łonie matki, które kanadyjskie „prawo” pozwala bezkarnie zabijać. Bywała już w Polsce, włączając się w akcje uświadamiające prawdę o aborcji i przestrzegając przez prawnym sankcjonowaniem zabijania bezbronnych dzieci w łonach matek.

Bezprawie pozwala zabijać niewinnych

W artykule z 2018 roku, opublikowanym na portalu PCh24.pl, tak opisywane są – w rozumieniu kanadyjskiego „prawa” – winy Mary Wagner: „Mary Wagner po raz pierwszy trafiła do aresztu w 2012 roku. Wyrok ogłoszono dopiero latem 2014 roku, a na jego poczet sąd zaliczył przebywanie w areszcie. Kanadyjka ponownie trafiła doń w 2014 roku. Wszystko z powodu rozdawania róż matkom w klinice aborcyjnej w Toronto i przekonywania ich, że zabijanie własnych dzieci nie jest dobrym rozwiązaniem dla nikogo. Wagner zwolniono w lipcu 2015 roku. Następnie w grudniu tego roku ponownie zdecydowała się na wejście do placówki aborcyjnej. Namawiała wówczas kobiety do przemyślenia swej decyzji o aborcji. W efekcie ponownie została pozbawiona wolności. Jednak została zwolniona w kwietniu 2016 roku. Sąd wprawdzie wydał wyrok skazujący, jednak ponownie zaliczył przebywanie w areszcie na poczet kary.” 

Mary Wagner to postać niezwykła, to kobieta, która budzi sumienia w zlaicyzowanym kanadyjskim społeczeństwie i daje przykład obrońcom życia na całym świecie.

Czas obudzić sumienia

Działalność Mary Wagner burzy spokój uśpionych sumień zachodniego społeczeństwa, które osunęło się w otchłań materialnego dobrobytu, zapominając o wartościach duchowych. Życie i działalność kanadyjskiej bohaterki ruchu pro life przybliży nam Jacek Kotula, także znany z akcji uświadamiających potrzebę obrony życia nienarodzonych.

Dwa spotkania Klubów „Polonia Christiana”, poświęcone Mary Wagner, odbędą się na Podkarpaciu w lutym. Tytuł obydwu spotkań brzmi: „Mary Wagner – 6 lat w więzieniu za obronę życia”. Zapraszamy Państwa serdecznie i zachęcamy do podzielenia się tą informacją z znajomymi. Wstęp na Kluby „Polonia Christiana” jest wolny!

Poniżej podajemy terminy i miejsca organizowanych spotkań:

– Łańcut: 4 lutego (niedziela) 2024 r. godz. 17.00, Zespół Placówek Oświatowych – BURSA, ul. Armii Krajowej 51 D, Łańcut;

– Sarzyna: 24 lutego (sobota) 2024 r. godz. 17.30, Dom Parafialny przy parafii św. Sebastiana, Sarzyna 373.

Poprzedni post
Następny post