Odbierz swój egzemplarz

“Zabiorą ci wszystko” – najnowszy reportaż PCh24TV jest już dostępny!

Co tak naprawdę stoi za “Fit for 55” i innymi programami ekologicznymi? Czy jesteśmy w stanie oddać całą naszą wolność? Czy jesteśmy skazani na bycie niewolnikami wielkich koncernów? Na te pytania odpowiada zupełnie nowy projekt filmowy PCh24TV.

Zakaz produkcji samochodów spalinowych, nowe wytyczne dotyczące zeroemisyjności mieszkań, ograniczenia wprowadzane przez Unię Europejską – to wszystko usprawiedliwiane jest walką ze zmianami klimatu i ekologią. Jednak za tymi pięknymi hasłami czyha ogromne niebezpieczeństwo, którego większość ludzi nie jest w stanie dostrzec – niebezpieczeństwo utraty wolności.

Pod płaszczykiem ratowania planety, wielkie korporacje systematycznie pozbawiają nas własności, tym samym zwiększając nad nami kontrolę. Dzisiaj wynajmuje się już nie tylko mieszkania, ale również samochody, rowery, a nawet meble, rezygnując całkowicie z posiadania czegokolwiek. Młode pokolenia, zmanipulowane hasłem “wszystko jest wspólne” nie widzi problemu w posiadaniu na własność coraz mniejszej liczby rzeczy. Tymczasem Kościół, instytucja, która jako pierwsza powinna bronić prawa do własności, oślepiony ekologiczną ideologią promuje rewolucyjne zmiany.

Czy ludzkość jest w stanie oddać całą swoją wolność?

O tym opowiedzą zaproszeni do produkcji eksperci i publicyści m.in. Andrzej Sadowski – prezydent Centrum im. Adama Smitha, Rafał Ziemkiewicz, Łukasz Warzecha oraz redaktor naczelny portalu PCh24.pl, Krystian Kratiuk. Zachęcamy do obejrzenia tego ważnego dokumentu, dostępnego już w przedpremierze i polecenia go swojej rodzinie i znajomym. Jak najwięcej Polaków powinno dowiedzieć się o fałszywości programów ekologicznych, promowanych przez organizacje międzynarodowe i wielkie korporacje oraz prawdziwych obliczach ludzi stojących za zieloną polityką.

Link do filmu: https://pch24.tv/film-zabiora-ci-wszystko

Poprzedni post
Następny post