Odbierz swój egzemplarz

Dr Aldona Ciborowska wystąpi z prelekcją „Zrównoważony rozwój. Wolność czy zniewolenie?”. Zapraszamy!

Zrównoważony rozwój – to wolność czy zniewolenie? Czym w teorii i w praktyce jest to hasło, które, odmieniane przez wszystkie przypadki, trafiło już do konstytucji, traktatów międzynarodowych, ustaw, a nawet uchwał pojedynczych gmin? Odpowiedzi na to pytanie udzieli gość naszych grudniowych spotkań w Klubach „Polonia Christiana” – dr Aldona Ciborowska.

Agenda promotorów globalizacji i realizacji zasad tzw. zrównoważonego rozwoju realizowana jest od kilku lat na szczeblu międzynarodowym. Poszczególne punkty tego planu pokrywają się w wielu miejscach z celami rewolucji energetycznej (zwanej oficjalnie „zielonym ładem” lub „walką ze zmianami klimatu”). Przykładowo, władze pięciu polskich miast (Warszawa, Kraków, Łódź, Rzeszów, Wrocław) już otwarcie przyznają, iż stają się przedmiotem eksperymentu społeczno-gospodarczego, prowadzonego przez Komisję Europejską pod nazwą „Europa Horyzont”, który ma doprowadzić do stworzenia tzw. neutralnych klimatycznie miast „odpornych” i „inteligentnych”.

Pod zgrabnie ułożonymi hasłami i nazwami ukryto jednak przerażający plan wyrugowania cywilizacji chrześcijańskiej i tak głębokiego przeobrażenia przestrzeni miejskiej, iż wraz z użyciem nowych technologii, może to doprowadzić do stworzenia nowego człowieka i nowej formy ustrojowego zniewolenia, niespotykanej dotąd w jakimkolwiek ustroju. O szczegółach planów kasty globalistów opowie podczas serii autorskich wykładów dr Aldona Ciborowska.

Nasz prelegent podczas zbliżających się Klubów „Polonia Christiana” w Poznaniu, Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim to naukowiec i zarazem ekspert w zakresie badań nad celami zrównoważonego rozwoju i instytucjami realizacji globalnych agend społeczno-ekonomicznych. Dr Aldona Ciborowska znana jest zarówno odbiorcom naszych mediów – portalu PCh24.pl i telewizji internetowej PCh24TV – jak też i czytelnikom „Naszego Dziennika”, „Magna Polonia” oraz środowisku Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Teraz przyjęła zaproszenie do wygłoszenia referatu w trzech Klubach „Polonia Christiana”.

Wszystkie opisane poniżej spotkania z dr Aldoną Ciborowską zatytułowane zostały „Zrównoważony rozwój. Wolność czy zniewolenie?”.

Pierwsze z nich odbędzie się w Poznaniu: nasze spotkanie rozpoczniemy w środę 14 grudnia 2022 r. o godz. 18:00. Spotykamy się w budynku NOT Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych przy ul. H. Wieniawskiego 5/9, w sali nr 118.

Dr Aldona Ciborowska dzień później wystąpi w Klubie „Polonia Christiana” w Szczecinie. Wydarzenie to odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2022 r. o godz. 18:00 w Starym Młynie przy ul. Szerokiej 19.

Z kolei gorzowski Klub „Polonia Christiana” zaprasza na spotkanie z dr Ciborowską w piątek 16 grudnia 2022 r. (początek również o godz. 18:00) do Hotelu Gracja przy ul. Dąbrowskiego 20B. 

Wstęp jest wolny!

 

Poprzedni post
Następny post