Odbierz swój egzemplarz

“Władcy Świata” – pokaz filmu i spotkanie z reżyserem!

Już w sobotę 28 stycznia 2023 r. na mieszkańców północno-zachodniej Polski czekać będzie atrakcja w postaci pokazów publicznych pierwszej odsłony serii „Władcy Świata”, poświęconej postaci Billa Gatesa. Jest to produkcja studia PCh24TV, której wyreżyserowania podjął się Piotr Relich. Twórca filmu będzie obecny na wszystkich tych pokazach.

Dokumentalna produkcja „Władcy Świata. Część 1: Bill Gates” spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem Darczyńców i Przyjaciół Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Jako pierwsi otrzymali oni dostęp do filmu, gdyż to właśnie ich wsparcie finansowe pozwoliło w pełni na realizację produkcji.

W 45-minutowej próbie podsumowania i oceny życiorysu jednego z najpotężniejszych ludzi świata udział wzięło ciekawe grono ekspertów. Możemy wśród nich wymienić: Rafała Ziemkiewicza, mec. Jerzego Kwaśniewskiego, dra Jakuba Wozinskiego, Sebastiana Stodolaka i ks. prof. Pawła Bortkiewicza. Reżyserem pierwszej części serii został Piotr Relich.

To właśnie red. Relich spotka się z Państwem w trzech miejscowościach północno-zachodniej Polski. Każde ze spotkań zaplanowano na sobotę 28 stycznia i każde z nich poprzedzi emisja filmu. Ten swoisty maraton spotkań zaczniemy w Stargardzie – tam początek wydarzenia zaplanowano na godz. 13:00. Odbędzie się ono w sali parafialnej (Kościół Rzymskokatolicki Pw. Chrystusa Króla Wszechświata) przy ul. Nowakowskiego 2.

Kolejne spotkanie – również 28 stycznia – odbędzie się w Szczecinie. Red. Piotr Relich spotka się z Państwem o godz. 16:00 w Auli Towarzystwa Salezjańskiego przy ul. Św. Jana Bosko 1. Ostatni tego dnia pokaz filmu połączony ze spotkaniem z reżyserem odbędzie się w Gryficach. Zapraszamy do tego miasta na godz. 19:30, do sali konferencyjnej Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia przy ul. Rapackiego 3A.

Poprzedni post
Następny post