Odbierz swój egzemplarz

Jerzy Wolak, redaktor naczelny magazynu “Polonia Christiana” o orędziu z Akita.

Dlaczego Matka Boża objawiła się w dalekiej Japonii? To jest wielka lekcja dla nas i naszego czasu. Ten ogień to może być metaforyczne piekło, które na nas czeka. Bóg nikogo na piekło nie skazuje, ale to człowiek samo może się na nie skazać. Warto o tym pamiętać, przyglądając się nowym trendom cywilizacyjnym – mówił red. Jerzy Wolak, autor wyjątkowej książki o objawienia w Akita podczas spotkania Klubu “Polonia Christiana” w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia całości wystąpienia.

Dnia 8 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie krakowskiego Klubu “Polonia Christiana”. Prelegentem był autor najnowszej książki wydanej przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, poświęconej objawieniom Matki Bożej w japońskiej Akicie – red. Jerzy Wolak. Podjął on trud przybliżenia polskim odbiorcom treści przekazanych siostrze Agnieszce Sasagawie przez Matkę Bożą w latach 1973-1981 oraz zinterpretowania ich w kontekście głównych wydarzeń i prądów ideowych ostatnich dekad.

Pod tym linkiem można bezpłatnie zamówić książkę.

Postać naszego prelegenta jest doskonale znana m.in. Czytelnikom pisma “Polonia Christiana” (pełni funkcję redaktora naczelnego), jak też i Widzom telewizji internetowej PCh24TV, w której red. Wolak regularnie występuje. Książka zatytułowana “Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie” jest elementem jednej z najnowszych kampanii społecznych Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.

“Maryja zawsze ukazuje nam wolę Bożą. Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie – mówi jeszcze w Kanie Galilejskiej. To jest Jej zadanie, aby przybliżać misję Swojego Syna, aby Synowi Boskiem pomagać w dziele zbawienia. Czytając orędzie z Akity, człowiek ma wrażenie, jakby czytał dzisiejszą gazetę. Warto sięgnąć po te treści, aby sobie uświadomić, jak bardzo aktualne są to słowa” – mówił red. Jerzy Wolak. 

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia niniejszego materiału wideo, który stanowi zapis całości wystąpienia red. Jerzego Wolaka podczas wspomnianego spotkania Klubu “Polonia Christiana” w Krakowie. Prosimy także o udostępnianie tego filmu Państwa bliskim i znajomym. Podstawowa wiedza i świadomość polskich katolików o przesłaniu Matki Bożej z Akity wciąż jest znikoma. Rozpropagowanie tych przejmujących objawień jest obecnie dla nas – wiernych Kościoła Katolickiego – wyzwaniem podobnym do niesienia bliźnim Fatimskiego Orędzia przed kilkoma dekadami.

Przypominamy także, iż książkę “Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie” autorstwa Jerzego Wolaka (wydanie II, Kraków 2022, ss. 134) można bezpłatnie zamówić na dedykowanej stronie, którą utworzyliśmy na potrzeby akcji. Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść na nią i złożyć zamówienie.

 

Poprzedni post
Następny post