Odbierz swój egzemplarz

Maryja – ratunek na trudne czasy! Klub Polonia Christiana zaprasza na spotkanie z red. Bogusławem Bajorem!

Krakowski Klub „Polonia Christiana” zaprasza na interesujące spotkanie z szefem redakcji popularnego magazynu rodzin katolickich „Przymierze z Maryją”. Bogusław Bajor to postać świetnie rozpoznawalna wśród ponad 200 tys. odbiorców tego pisma, jak również wśród Czytelników innych mediów wydawanych przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.

Kim jest Maryja? Dlaczego należy Jej się nasza cześć? I wreszcie, dlaczego, użyte w tytule spotkania, sformułowanie o “trudnych czasach”? Wszak trudne czasy są zawsze – nawet jeśli w życiu społecznym mamy okres względnego spokoju i prosperity, często mamy problemy osobiste, przeżywamy swój trudny czas. Maryja jest wówczas naszą pomocą, która zawsze prowadzi do jedynego rozwiązania naszych spraw – swojego Syna.Redaktor Bogusław Bajor to przykład człowieka, który w swoim życiu doświadczył szczególnej opieki Matki Bożej. I dlatego też Osobie Matki Zbawiciela poświęcił dużą część swojej twórczości, jak np. książki: „Dar Maryi na trudne czasy. Historia najsłynniejszego medalika świata” (wspólnie z Piotrem Kucharskim), „Świadectwo Bożego Miłosierdzia” (wspólnie z Michałem Wikłem), „Święty Maksymilian. Z miłości do Niepokalanej”, „Nadzieja w Niepokalanej”. O potrzebie oddawania Jej należnej czci, o potędze łask, jakie potrafi dla nas wypraszać, czy też o samej Osobie Matki Bożej, której losy tak często przekłamuje się i wyśmiewa w publikacjach i mediach wrogich Kościołowi, nasz prelegent opowie już w czwartek 26 stycznia.

Krakowskie spotkanie z red. Bogusławem Bajorem w ramach Klubu „Polonia Christiana”, zatytułowane „Maryja – ratunek na trudne czasy” odbędzie się w czwartek 26 stycznia 2023 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do sali konferencyjnej Hotelu „Miodosytnia” przy ul. Św. Wawrzyńca 6 (poziom -1, wejście przy Recepcji).

Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej to „Plac Wolnica” oraz „Św. Wawrzyńca”. Przypominamy, iż na spotkania Klubów „Polonia Christiana” wstęp jest wolny.

Poprzedni post
Następny post