Odbierz swój egzemplarz

Migracja rodzajem broni – spotkanie z Bogdanem Doboszem w Warszawie

Klub „Polonia Christiana” zaprasza do Warszawy na spotkanie z red. Bogdanem Doboszem zatytułowane „Migracja jako rodzaj broni”. Będzie to ciekawa prelekcja z punktu widzenia doświadczonego dziennikarza, reportera i publicysty, który niemałą część swojego życia spędził we Francji. Spotykamy się już w czwartek 26 października 2023 r. w sali konferencyjnej Domu Literatury na Krakowskim Przedmieściu.

Nasz prelegent bardzo dobrze orientuje się w realiach francuskiej polityki oraz tamtejszych uwarunkowaniach społecznych. To właśnie Francja niemalże rościła sobie miano pioniera we wdrażaniu na europejskim poletku doktryny multikulturalizmu i skrajnie proimigranckiej polityki demograficznej. Red. Dobosz jako dziennikarz, publicysta i pisarz (w 2016 r. nakładem wydawnictwa 3S ukazała się jego książka „Emiraty francuskie”) ma w tym temacie wiele ciekawych przemyśleń i wniosków. Nie może zatem dziwić bardzo dobra frekwencja, jaką notowaliśmy przy okazji poprzednich naszych „Klubów” z jego udziałem.

Jeszcze raz zapraszamy na spotkanie z red. Bogdanem Doboszem, które odbędzie się w czwartek 26 października 2023 r. o godz. 18:00. Spotykamy się w sali konferencyjnej Domu Literatury (zlokalizowanej na I piętrze), pod adresem ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 w Warszawie. Wstęp wolny!

Poprzedni post
Następny post