Odbierz swój egzemplarz

Życzenia na Święta Wielkanocne A.D. 2024

Zarząd Stowarzyszenia „Polonia Christiana” pragnie złożyć wszystkim Darczyńcom, Sympatykom i Czytelnikom życzenia na Święta Zmartwychwstania Pańskiego 2024. Zapraszamy do lektury życzeń wzbogacających radosne świętowanie nowiny o zwycięstwie nad śmiercią, grzechem i szatanem, odniesionym przez naszego Zbawiciela.

 

Wielkanoc A.D. 2024

Gdy współczesny świat wypełnia się grzechem, niesprawiedliwością, smutkiem, przemocą i cierpieniem, może nam się wydawać, że zło jest nieprzezwyciężone.

Zmartwychwstanie Pańskie jest jednak żywym dowodem na to, że nawet największe siły złego są niczym wobec potęgi Zwycięskiego Zbawiciela! Tego, który kruszy śmierci wrota i wypełnia misję odkupienia ludzkości.

Pan Jezus powstając z martwych, pokonując grzech, śmierć i cierpienie, jednocześnie otwiera nam bramy Nieba i naszego zmartwychwstania.

Głośmy tę prawdę całemu światu, aby radość z Chrystusowego Zmartwychwstania stała się udziałem wszystkich ludzi. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy spędzonych w rodzinnym gronie, a także dostąpienia wszelkich łask przygotowanych przez Zwycięskiego Chrystusa życzy

zarząd Stowarzyszenia „Polonia Christiana”

Sławomir Skiba

Piotr Kucharski

Paweł Momro

Poprzedni post
Następny post