Odbierz swój egzemplarz

Paweł Chmielewski i “Nowe moce Antychrysta”. Zapraszamy!

Redaktor Paweł Chmielewski to pisarz i publicysta katolicki, który nie chowa głowy w piasek nawet wobec najtrudniejszych problemów, trapiących Kościół Katolicki. Jego odważne, pełne faktów i odwołań źródłowych prelekcje wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Najbliższa okazja do wysłuchania red. Chmielewskiego i zadania mu pytań już w czwartek 15 grudnia 2022 r. w Elblągu. Szczegóły nt. spotkania odnajdą Państwo poniżej.

Nasz prelegent znany jest czytelnikom mediów konserwatywnych i katolickich, w szczególności tych wydawanych przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi: magazynu „Polonia Christiana”, portalu PCh24.pl oraz telewizji internetowej PCh24TV (prowadzi tam m.in. program “Na straży”). Redaktor Chmielewski jest ponadto autorem książek, które są analityczną diagnozą bolączek nękających współczesny Kościół Powszechny.

Jego poprzednia książka pt. „Papież Franciszek i Mafia z Sankt Gallen” odbiła się w środowiskach katolickich mocnym echem. Paweł Chmielewski zrekonstruował w niej związki pomiędzy osobami, które stoją za rewolucyjnymi procesami w Kościele katolickim, a samym papieżem Franciszkiem. 

Tytułowy Antychryst z książki Chmielewskiego to nieprzypadkowe nawiązanie do słów papieża Benedykta XVI, który prosił o modlitwę mającą uchronić go przed „wilkami” i mówił wprost o sile duchowej Antychrysta. Niestety żyjemy w czasach, w których siły złego ducha potrafią zwieść nie tylko członków Ludu Bożego, ale nawet i hierarchów Kościoła katolickiego. Ich przewinienia i upadki są nader chętnie wyciągane na światło dzienne przez media głównego nurtu i używane do walki z Kościołem.

Książka „Nowe moce Antychrysta” z pewnością ułatwi nam dostrzeżenie słabości Kościoła Rzymskiego, a dyskusja z jej autorem poszerzy horyzont postrzegania współczesnych problemów świata – a co najważniejsze jest zawsze przyczynkiem do naprawy i wyjścia  z kryzysu!

Spotkanie zatytułowane „Nowe moce Antychrysta” organizuje nasz elbląski Klub „Polonia Christiana” już w czwartek 15 grudnia 2022 r. o godz. 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia Elbląscy Patrioci, przy ul. Łączności 3, Elbląg. Prosimy także o poinformowanie o tym wydarzeniu Państwa bliskich i znajomych. 

Wstęp wolny!

Poprzedni post
Następny post