Odbierz swój egzemplarz

Lisicki, Gadowski, Kratiuk i Stelmach – wielkie podsumowanie A.D. 2023. Klub “Polonia Christiana” zaprasza do Krakowa!

To nie będzie zwyczajne spotkanie Klubu „Polonia Christiana”, ani też następny odcinek popularnego wśród widzów PCh24TV cyklu „Prawy Prosty”. Mamy coś więcej: zapraszamy Państwa na wydarzenie specjalne, jakim będzie podsumowanie roku 2023 w wykonaniu najlepszych publicystów katolickich i konserwatywnych. Już 1 lutego w Krakowie!

„Obyś żył w ciekawych czasach” – to porzekadło, które wcale nie oznacza dobrych życzeń, lecz winszuje wręcz kłopoty, mogłoby być jednym z podtytułów podsumowujących minione 12 miesięcy. Ogromne natężenie działań na styku światowej rewolucji i interesów globalistycznych dało znać o sobie także w naszym kraju. Truizmem byłoby wspominać jedynie, że w wielu wymiarach odczuliśmy kontynuację krwawego konfliktu na Ukrainie, pierwsze efekty realizacji Agendy ONZ tzw. celów zrównoważonego rozwoju, czy też gwałtownie pogłębiający się zamęt i ferment w Kościele Powszechnym.

Tak poważnych spraw, jak choćby wymienione powyżej, nie można przemilczeć bądź próbować tłumaczyć ich przyczyn politpoprawnymi teoriami. Dlatego też dla wszystkich Państwa, w tym szczególnie dla Darczyńców Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi, przygotowaliśmy wyjątkowe publicystyczne podsumowanie roku 2023. Zorganizujemy je z udziałem publiczności w Krakowie, wraz z transmisją na żywo na kanale PCh24TV.

W ramach wydarzenia przewidzieliśmy dwa panele:

  • Kościół – z udziałem prelegentów: red. Paweł Lisicki oraz red. Krystian Kratiuk – moderator dyskusji Sławomir Skiba;
  • Polska i świat – z udziałem prelegentów: red. Witold Gadowski oraz red. Arkadiusz Stelmach – moderator dyskusji red. Łukasz Karpiel.

Gorąco zachęcamy Państwa do przybycia na Podsumowanie Roku 2023, organizowane przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi w czwartek 1 lutego 2024 r. o godz. 18:30. Miejsce spotkania to sala konferencyjna Hotelu INX Design (poziom -1) przy ul. Starowiślnej 91 w Krakowie. Tradycyjnie prosimy o powiadomienie o tym wydarzeniu Waszych bliskich i znajomych. Wstęp wolny!

Poprzedni post
Następny post