Odbierz swój egzemplarz

Klub „Polonia Christiana” z udziałem dr Aldony Ciborowskiej już w najbliższy piątek w Opolu

Wraz z kolejnymi konferencjami COP, szczytami Komisji Europejskiej oraz spotkaniami w Davos, coraz radykalniejszy kształt przybiera agenda promotorów globalizacji i realizacji zasad tzw. zrównoważonego rozwoju. Pod zgrabnie ułożonymi hasłami i nazwami ukryto jednak iście diabelski plan wyrugowania cywilizacji chrześcijańskiej i stworzenia nowego człowieka. O szczegółach planów kasty globalistów opowie dr Aldona Ciborowska.

Naszym gościem podczas najbliższego Klubu „Polonia Christiana” w Opolu będzie naukowiec i zarazem ekspert w zakresie badań nad celami zrównoważonego rozwoju i instytucjami realizacji globalnych agend społeczno-ekonomicznych. Dr Aldona Ciborowska znana jest zarówno odbiorcom naszych mediów – portalu PCh24.pl i telewizji internetowej PCh24TV – jak też i czytelnikom „Naszego Dziennika”, „Magna Polonia” oraz środowisku Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Teraz przyjęła zaproszenie do wygłoszenia referatu w naszym opolskim Klubie.

Czy mamy do czynienia z narodzinami nowej światowej religii zrównoważonego rozwoju? Czy kwestie niezwykle aktywnie promowane przez ONZ, UE oraz instytucje pozarządowe o zasięgu światowym, zdominują działalność poszczególnych rządów? I wreszcie, dlaczego nowy świat globalistów wyrasta w sprzeciwie wobec cywilizacji łacińskiej? Na te pytania będziemy poszukować odpowiedzi wspólnie z naszym gościem podczas najbliższego Klubu „Polonia Christiana” w Opolu.

Zapraszamy Państwa na spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w Opolu z udziałem dr Aldony Ciborowskiej, które odbędzie się w piątek 3 grudnia 2021 r. o godz. 18:00. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu, przy ul. Damrota 1 (róg ul. Krakowskiej). Wstęp wolny! Prosimy również wszystkich Państwa z Opolszczyzny o przekazanie informacji o tym spotkaniu rodzinie i znajomym.

 

Klub „Polonia Christiana” w Opolu

Poprzedni post
Następny post