Odbierz swój egzemplarz

ObronaKosciola.pl – dajemy odpór lewackiej agresji

Niespotykana do tej pory skala agresji wobec wiary katolickiej, świątyń i duchownych z przełomu października i listopada przelała czarę goryczy. Już wiemy, że pobłażanie lewackiej ideologii nie prowadzi do łagodzenia podziałów, tylko ośmiela do coraz silniejszych ataków na Kościół Powszechny. Dlatego aktywnie włączamy się w ruch obrony polskich kościołów i podstawowych praw katolików. Przedstawiamy Państwu stronę obronakosciola.pl.

 

Wieloletnia propaganda wrogów chrześcijaństwa doprowadziła do zdarzeń, jakich jeszcze niedawno nie wyobrażaliśmy sobie – przerwanie Mszy św., obraźliwe napisy na murach świątyń, obecność antykatolickiej symboliki na protestach ulicznych – to pokazuje skalę zagrożenia dla naszych praw i wolności. Długotrwałe przyzwolenie na „nadstawianie policzka” zaowocowało dzisiaj realnym zagrożeniem dla uczestnictwa w praktykach religijnych i dla zachowania materialnych oznak obecności chrześcijaństwa w naszym życiu.

Dlatego też ludzie wierzący, widząc eskalację destrukcji społecznej i moralnej, zaczęli się samoorganizować, tworząc grupy stawiające sobie za cel obronę wolności religijnej i obiektów sakralnych. Jedną z pierwszych informacji o tego typu inicjatywach było podanie wiadomości o powołaniu „Stowarzyszenia Straż Niepodległości”. Organizatorzy „Straży Niepodległości” ostrzegają, że do ataku na świątynie w Polsce przygotowują się bojówkarze Antify z Niemiec i apelują o wsparcie na zakup lin, środków łączności, opatrunków osobistych, sprzętu nagłośniającego itp. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, które zdecydowało o powstaniu Straży Narodowej, już w niedzielę 25 października informowało o skutecznej ochronie kościołów w wielu miastach w Polsce.

Koordynatorów we wszystkich województwach kraju powołała też „Samoobrona Wiernych”. Ponadto, powstają bardziej lokalne czy regionalne grupy pragnące stanąć w obronie wiary i kościołów – w Warszawie organizacja „Warszawiacy w obronie kościołów”, a na południu kraju „MAŁOPOLSKA Samoobrona Wiernych”. Szybka reakcja środowisk katolickich to ostrzeżenie dla anarchizujących lewaków, że przekroczyli granice dopuszczalne w cywilizowanych społeczeństwach.

 

Jako Stowarzyszenie “Polonia Christiana” włączamy się w te inicjatywy, zarówno bezpośrednio – poprzez udział naszych działaczy w działaniach obronnych i strażach – jak też i w sieci. Pod adresem obronakosciola.pl stworzyliśmy serwis internetowy, w którym nie brakuje narzędzi do prowadzenia kontrrewolucji wobec jasnych wrogów naszych wartości i Kościoła.

 

widok strony obronakosciola.pl

Na stronie można znaleźć m.in.:

  • Praktyczne informacje co do potrzeby oraz sposobów oddolnego organizowania się katolików w obronie kościołów, a także porady prawne w zakresie możliwości legalnego powstrzymywania i zatrzymywania napastników; dołączyliśmy do nich Poradnik prawny zgłaszania przestępstw oraz broszurę Jak postępować w przypadku ataków na symbole religijne i miejsca sprawowania kultu – obie autorstwa Instytutu Ordo Iuris;
  • Materiały mobilizujące do obrony kościołów oraz promujące ochronę życia: plakaty w popularnych formatach, artykuły prasowe i nagrania wideo z wypowiedziami ekspertów i działaczy organizacji pozarządowych;
  • Dostęp do naszej grupy prawników, możliwość zgłoszenia zaobserwowanych lub nagranych przestępstw i wsparcie prawne dla świadków zdarzeń na wszystkich etapach postępowań prokuratorskich lub sądowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z udostępnionych na stronie zasobów oraz do informowania znajomych o naszej inicjatywie. Im więcej osób pozna adres obronakosciola.pl, tym liczniejsza i skuteczniejsza będzie nasz odpowiedź na kolejne spodziewane ataki.

Poprzedni post
Następny post