Odbierz swój egzemplarz

Nowenna do św. Józefa – patrona rodzin i pracujących

W dniu 19 marca Kościół Święty obchodzi uroczystość świętego Józefa, opiekuna Chrystusa i Jego Matki. Przygotujmy się do tego święta, odmawiając uroczystą nowennę do patrona rodzin, ojców i osób pracujących! Proponujemy Państwu niezwykle owocny sposób przeżycia Nowenny do św. Józefa – wystarczy skorzystać z poniższego buttonu i przejść do strony zapisu na subskrypcję materiałów z tego nabożeństwa.

Nowenna do świętego Józefa to dziewięć dni modlitwy, na które składają się krótkie rozważania każdego dnia, modlitwa do świętego Józefa, oraz litania. Części nowenny przypadające na poszczególne dni to bardzo zwięzła treść, dzięki czemu uczestniczyć mogą w niej nawet osoby, które również w Wielkim Poście nie mają zbyt wiele czasu.

Zachęcamy do skorzystania ze strony nowennadoswjozefa.pl i zapisania się na subskrypcję materiałów przygotowanych do odmawiania nowenny. Dzięki temu każdego dnia otrzymają Państwo email z rozważaniami i modlitwami. Treści przekazujemy zarówno w formie tekstowej, jak też i jako podcasty audio do odsłuchania na dowolnym urządzeniu.

Poprzedni post
Następny post