Odbierz swój egzemplarz

Wesprzyj nas

Wesprzyj naszą walkę
o cywilizację chrześcijańską!

Dobrze zainwestowane

Każde otrzymane wsparcie przekazujemy na cele statutowe oraz realizację projektów naszego Stowarzyszenia. Zaufały nam dziesiątki tysięcy Polaków.

Swój datek w dowolnej kwocie przekażecie Państwo szybko i bezpiecznie dzięki systemowi płatności TPay:

*pola obowiązkowe

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJE:

Dzięki ofiarności i zaangażowaniu naszych Darczyńców, osiągnęliśmy już wiele. Jesteśmy przekonani, że z Państwa wsparciem – zarówno modlitewnym, jak i materialnym – obronimy naszą cywilizację i wykształcimy kolejne pokolenia polskich patriotów wiernych chrześcijańskim wartościom.

 

Stowarzyszenie “Polonia Christiana” to:

  • Pismo „Polonia Christiana” ukazujące się od 2008 roku; we wspólnej dystrybucji naszego Stowarzyszenia i Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi – obecny nakład to 8,5 tys. egzemplarzy;
  • Kluby „Polonia Christiana” – ponad 70 spotkań w roku: autorskich prelekcji oraz projekcji filmów;
  • Konferencje o charakterze opiniotwórczym i naukowym, poświęcone kluczowym zagadnieniom współczesnego kryzysu cywilizacji chrześcijańskiej (m.in. Tydzień Życia i Wolności – w 2021 i 2022 r.; konferencja online Co się stało z polską młodzieżą– grudzień 2020 r.)
  • Udział i wsparcie dla oddolnych inicjatyw obywatelskich: wsparcie dla działań społecznego komitetu obrony pomnika ks. Piotra Skargi (2022); koordynacja prac ruchu społecznego Nie Oddamy Miasta (od 2023 r.);
  • Liczne kampanie petycyjne w obronie podstawowych praw i wolności w przestrzeni publicznej (m.in. Stop segregacji Polaków!Dość skrajnej chrystianofobii!)
  • Społeczność licząca ponad 100 tys. korespondentów i subskrybentów naszych newsletterów.