Odbierz swój egzemplarz

Dziękujemy za wsparcie – Stowarzyszenie “Polonia Christiana”

Dziękujemy za okazane wsparcie!

Proszę przyjąć moje serdeczne podziękowania za przekazane finansowe wsparcie na utrzymanie i rozwój Stowarzyszenia „Polonia Christiana” Setki tysięcy naszych czytelników mogą dzięki naszym Darczyńcom włączać się w budowę prawdziwie chrześcijańskiej cywilizacji  i skuteczną walkę z wszelkim zepsuciem obyczajów w naszej Ojczyźnie i znieważeniem wszystkiego, co wiąże się z Bogiem i katolicką wiarą.

 

Dziękujemy! Niezwykle mnie cieszy, że nasze Stowarzyszenie może liczyć na tak oddanych Przyjaciół Ta darowizna pomaga naszemu Stowarzyszeniu prawdziwie przemieniać świat wokół nas, dając katolikom rzetelne medium pośród licznych kanałów informacyjnych owładniętych polityczną poprawnością i schlebianiem homopropagandzie.

To jednak nie wszystko! Okazywane nam wsparcie pomaga nam inicjować dyskusje, protesty i petycje w tematach istotnych dla całego polskiego społeczeństwa i całej międzynarodowej społeczności. Dzięki hojności i zaufaniu Darczyńców organizujemy konferencje i panele tematyczne z licznymi uznanymi ekspertami, aby wspólnie docierać do Prawdy


Przed nami jeszcze wiele pracy, dlatego tym bardziej dziękuję za dzisiejszą darowiznę. Zapraszam do nieustannego śledzenia publicystyki oraz raportów z naszych działań i kampanii, o których niezmiennie informujemy na naszej stronie PoloniaChristiana.org.

Z Panem Bogiem!

Sławomir Skiba

Sławomir Skiba
Prezes Stowarzyszenia
„Polonia Christiana”