Odbierz swój egzemplarz

Dziękujemy Panu za wpłatę

Dziękujemy za wpłatę

Szanowny Panie

Proszę przyjąć moje serdeczne podziękowania za przekazane przez Pana finansowe wsparcie na utrzymanie i rozwój Stowarzyszenia „Polonia Christiana”. Zapewniam Pana, że wykorzystamy ten datek w najlepszy możliwy sposób.

Niezwykle mnie cieszy, że nasze Stowarzyszenie może liczyć na tak oddanych Przyjaciół jak Pan. Dlaczego to takie ważne? Gdyż nazwa „Polonia Christiana” zobowiązuje. Jeśli chcemy, by nasza Ojczyzna dalej była chrześcijańska, powinniśmy te zasady konsekwentnie i skutecznie głosić w życiu publicznym. Udzielając nam wsparcia finansowego, już teraz czyni Pan to z nami, za co raz jeszcze dziękuję!

Przed nami praca, która zaowocuje interesującymi spotkaniami i konferencjami, nowymi publikacjami oraz kolejnymi numerami magazynu „Polonia Christiana”. Wszystko to czynimy z myślą o naszych Przyjaciołach i Darczyńcach, takich jak Pan. Dlatego zachęcam Pana do śledzenia naszych działań, w tym strony PoloniaChristiana.org, na której regularnie publikujemy aktualności, raporty z naszych kampanii i artykuły publicystyczne.

Z Panem Bogiem!

Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
„Polonia Christiana”