Odbierz swój egzemplarz

O rewolucji zrównoważonego rozwoju w Poznaniu i Wrocławiu – zapraszamy na spotkania z red. Arkadiuszem Stelmachem

Kluby „Polonia Christiana” w Poznaniu i Wrocławiu powracają z ciekawym i aktualnym tematem! Zapraszamy na spotkanie z red. Arkadiuszem Stelmachem (wiceprezes Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi) połączone z prezentacją zyskującego ogromną popularność raportu „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”. 

Kolejne miesiące i wydarzenia rozgrywające się wokół nas potwierdzają, iż zagrożenia wykazane przez autorkę w raporcie to sprawy będące już w trakcie realizacji lub takie, z którymi zmierzymy się w najbliższych latach. W Krakowie i Warszawie, z pogwałceniem zasad praworządności, wdraża się rewolucyjne i wysoce szkodliwe projekty „stref czystego transportu” (Rzeszów i Wrocław również to rozważają). W tych samych dwóch miastach firmy deweloperskie forsują projekty budowy gigantycznych osiedli w modelu miasta 15-minutowego. Jest to model, w którym obywatel w odległości 15 minut piechotą od swojego miejsca zamieszkania zostaje otoczony nowoczesnymi, cyfrowymi usługami oraz sklepami i infrastrukturą pozwalającą na zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych. Jednocześnie utrudnia się mu lub uniemożliwia swobodne przemieszczanie do innych części miasta.

O tych koncepcjach, skrywanych pod hasłami „zrównoważonego rozwoju”, „zrównoważonego transportu” i „walki ze zmianami klimatu”, traktuje właśnie książka „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia”. Została ona wydana w marcu br. – zarówno w wersji drukowanej, jak i w ebooku. Wydawca książki, czyli Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, wciąż rozprowadza nieodpłatnie drukowane egzemplarze książki, jak również promuje jej wersję cyfrową. Można ją pobrać ze strony ebook.piotrskarga.pl/zrownowazony-rozwoj. Jak dotąd, wersja ta trafiła już do ponad 3200 osób.

Warto przy tym dodać, iż prezentacje raportu „Zrównoważony rozwój: zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Na warszawskiej premierze książki z udziałem red. Agnieszka Stelmach, zanotowano nadkomplet publiczności. Podobnie było na spotkaniach w Szczecinie, Stargardzie i Lublinie. Teraz kolejne dwie okazje do bliższego zapoznania się z pozycją i wysłuchania ciekawej prelekcji na ten temat będą mieli mieszkańcy województw wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Zapraszamy wszystkich Państwa na dwa spotkania Klubu „Polonia Christiana” z wiceprezesem Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi – Arkadiuszem Stelmachem. Spotkanie w POZNANIU odbędzie się 15 listopada 2023 r. (środa) o godzinie 18:00. Miejsce spotkania to „Dom Technika” FSNT NOT, sala nr 118 (I piętro), przy ul. Wieniawskiego 5-9 w Poznaniu.

Analogiczne wydarzenie we WROCŁAWIU będzie możliwe dzięki pomocy Wrocławskiego Oddziału Civitas Chrstiana (współorganizator), za którą już teraz bardzo dziękujemy. Spotykamy się 16 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 18:00 we wrocławskiej siedzibie Civitas Christiana przy ul. Staromłyńskiej 2A/U12 we Wrocławiu. Na oba spotkania wstęp jest wolny!

 

Stowarzyszenie „Polonia Christiana”

Poprzedni post
Następny post