Odbierz swój egzemplarz

Dziękujemy Pani za wpłatę

Dziękujemy za wpłatę

Szanowna Pani

Proszę przyjąć moje serdeczne podziękowania za przekazane przez Panią finansowe wsparcie na utrzymanie i rozwój Stowarzyszenia „Polonia Christiana”. Zapewniam Panią, że wykorzystamy ten datek w najlepszy możliwy sposób.

Niezwykle mnie cieszy, że nasze Stowarzyszenie może liczyć na tak oddanych Przyjaciół jak Pani. Dlaczego to takie ważne? Gdyż nazwa „Polonia Christiana” zobowiązuje. Jeśli chcemy, by nasza Ojczyzna dalej była chrześcijańska, powinniśmy te zasady konsekwentnie i skutecznie głosić w życiu publicznym. Udzielając nam wsparcia finansowego, już teraz czyni Pani to z nami, za co raz jeszcze dziękuję!

Przed nami praca, która zaowocuje interesującymi spotkaniami i konferencjami, nowymi publikacjami oraz kolejnymi numerami magazynu „Polonia Christiana”. Wszystko to czynimy z myślą o naszych Przyjaciołach i Darczyńcach, takich jak Pani. Dlatego zachęcam Panią do śledzenia naszych działań, w tym strony PoloniaChristiana.org, na której regularnie publikujemy aktualności, raporty z naszych kampanii i artykuły publicystyczne.

Z Panem Bogiem!

Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
„Polonia Christiana”