Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wielkopostne spotkanie z o. Atanazym Wojtalem

atanazy wojtal

Już w czwartek 10 marca 2022 r. gościem szczecińskiego Klubu „Polonia Christiana” będzie o. Atanazy Wojtal – rekolekcjonista i misjonarz. Duchowny podejmie typowo wielkopostny temat: „Kilka rozważań nad Stabat Mater Dolorosa”. Serdecznie zapraszamy do przybycia i wysłuchania jego prelekcji.

Ojciec Atanazy Wojtal święcenia kapłańskie przyjął w grudniu minionego roku w Komarnie na Słowacji. Swoją prymicyjną Mszę Świętą odprawił w Parafii św. Józefa w Żurawinie. Jest rekolekcjonistą oraz misjonarzem. Pełnił posługę w Portugalii, Brazylii oraz na Filipinach. Obecnie posługuje przy granicy słowacko-węgierskiej.

Wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic zapraszamy na spotkanie z o. Atanazym Wojtalem, które odbędzie się 10 marca 2022 r. o godz. 19:15. Spotykamy się w Starym Młynie przy ul. Szerokiej 19 w Szczecinie. Temat spotkania to „Kilka rozważań nad Stabat Mater Dolorosa”. Wstęp wolny!

 

Klub „Polonia Christiana” w Szczecinie

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Każde otrzymane wsparcie przekazujemy na cele statutowe oraz realizację projektów naszego Stowarzyszenia. Zaufały nam dziesiątki tysięcy Polaków. Dołącz do nich!

bezpieczne płatności internetowe TPay (dowiedz się więcej)