Nowenna do św. Józefa – patrona rodzin i pracujących

nowenna do św. józefa

W dniu 19 marca Kościół Święty obchodzi uroczystość świętego Józefa, opiekuna Chrystusa i Jego Matki. Przygotujmy się do tego święta, odmawiając uroczystą nowennę do patrona rodzin, ojców i osób pracujących! Proponujemy Państwu niezwykle owocny sposób przeżycia Nowenny do św. Józefa – wystarczy skorzystać z poniższego buttonu i przejść do strony zapisu na subskrypcję materiałów z tego nabożeństwa.

Nowenna do świętego Józefa to dziewięć dni modlitwy, na które składają się krótkie rozważania każdego dnia, modlitwa do świętego Józefa, oraz litania. Części nowenny przypadające na poszczególne dni to bardzo zwięzła treść, dzięki czemu uczestniczyć mogą w niej nawet osoby, które również w Wielkim Poście nie mają zbyt wiele czasu.

Zachęcamy do skorzystania ze strony nowennadoswjozefa.pl i zapisania się na subskrypcję materiałów przygotowanych do odmawiania nowenny. Dzięki temu każdego dnia otrzymają Państwo email z rozważaniami i modlitwami. Treści przekazujemy zarówno w formie tekstowej, jak też i jako podcasty audio do odsłuchania na dowolnym urządzeniu.

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Każde otrzymane wsparcie przekazujemy na cele statutowe oraz realizację projektów naszego Stowarzyszenia. Zaufały nam dziesiątki tysięcy Polaków. Dołącz do nich!

bezpieczne płatności internetowe TPay (dowiedz się więcej)