ObronaKosciola.pl – dajemy odpór lewackiej agresji

Obrona Kościoła - obronakosciola.pl

Niespotykana do tej pory skala agresji wobec wiary katolickiej, świątyń i duchownych z przełomu października i listopada przelała czarę goryczy. Już wiemy, że pobłażanie lewackiej ideologii nie prowadzi do łagodzenia podziałów, tylko ośmiela do coraz silniejszych ataków na Kościół Powszechny. Dlatego aktywnie włączamy się w ruch obrony polskich kościołów i podstawowych praw katolików. Przedstawiamy Państwu stronę obronakosciola.pl.

 

Wieloletnia propaganda wrogów chrześcijaństwa doprowadziła do zdarzeń, jakich jeszcze niedawno nie wyobrażaliśmy sobie – przerwanie Mszy św., obraźliwe napisy na murach świątyń, obecność antykatolickiej symboliki na protestach ulicznych – to pokazuje skalę zagrożenia dla naszych praw i wolności. Długotrwałe przyzwolenie na „nadstawianie policzka” zaowocowało dzisiaj realnym zagrożeniem dla uczestnictwa w praktykach religijnych i dla zachowania materialnych oznak obecności chrześcijaństwa w naszym życiu.

Dlatego też ludzie wierzący, widząc eskalację destrukcji społecznej i moralnej, zaczęli się samoorganizować, tworząc grupy stawiające sobie za cel obronę wolności religijnej i obiektów sakralnych. Jedną z pierwszych informacji o tego typu inicjatywach było podanie wiadomości o powołaniu „Stowarzyszenia Straż Niepodległości”. Organizatorzy „Straży Niepodległości” ostrzegają, że do ataku na świątynie w Polsce przygotowują się bojówkarze Antify z Niemiec i apelują o wsparcie na zakup lin, środków łączności, opatrunków osobistych, sprzętu nagłośniającego itp. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, które zdecydowało o powstaniu Straży Narodowej, już w niedzielę 25 października informowało o skutecznej ochronie kościołów w wielu miastach w Polsce.

Koordynatorów we wszystkich województwach kraju powołała też „Samoobrona Wiernych”. Ponadto, powstają bardziej lokalne czy regionalne grupy pragnące stanąć w obronie wiary i kościołów – w Warszawie organizacja „Warszawiacy w obronie kościołów”, a na południu kraju „MAŁOPOLSKA Samoobrona Wiernych”. Szybka reakcja środowisk katolickich to ostrzeżenie dla anarchizujących lewaków, że przekroczyli granice dopuszczalne w cywilizowanych społeczeństwach.

 

Jako Stowarzyszenie „Polonia Christiana” włączamy się w te inicjatywy, zarówno bezpośrednio – poprzez udział naszych działaczy w działaniach obronnych i strażach – jak też i w sieci. Pod adresem obronakosciola.pl stworzyliśmy serwis internetowy, w którym nie brakuje narzędzi do prowadzenia kontrrewolucji wobec jasnych wrogów naszych wartości i Kościoła.

 

widok strony obronakosciola.pl

Na stronie można znaleźć m.in.:

  • Praktyczne informacje co do potrzeby oraz sposobów oddolnego organizowania się katolików w obronie kościołów, a także porady prawne w zakresie możliwości legalnego powstrzymywania i zatrzymywania napastników; dołączyliśmy do nich Poradnik prawny zgłaszania przestępstw oraz broszurę Jak postępować w przypadku ataków na symbole religijne i miejsca sprawowania kultu – obie autorstwa Instytutu Ordo Iuris;
  • Materiały mobilizujące do obrony kościołów oraz promujące ochronę życia: plakaty w popularnych formatach, artykuły prasowe i nagrania wideo z wypowiedziami ekspertów i działaczy organizacji pozarządowych;
  • Dostęp do naszej grupy prawników, możliwość zgłoszenia zaobserwowanych lub nagranych przestępstw i wsparcie prawne dla świadków zdarzeń na wszystkich etapach postępowań prokuratorskich lub sądowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z udostępnionych na stronie zasobów oraz do informowania znajomych o naszej inicjatywie. Im więcej osób pozna adres obronakosciola.pl, tym liczniejsza i skuteczniejsza będzie nasz odpowiedź na kolejne spodziewane ataki.

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Każde otrzymane wsparcie przekazujemy na cele statutowe oraz realizację projektów naszego Stowarzyszenia. Zaufały nam dziesiątki tysięcy Polaków. Dołącz do nich!

bezpieczne płatności internetowe TPay (dowiedz się więcej)